Tradiční kuželky OK2KJT vs. OK2KYC

Autor: Milan, OK2IMH <viz text >, Téma: Informace, Vydáno dne: 21. 02. 2015

Tak je tu opět únor. Únor bílý, pole sílí, hi, a s tím přichází i tradiční zápas v kuželkách mezi OK2KJT a OK2KYC. Sice už nějaký ten rok vysíláme z Dušné spolu, ale jeden pátek v únoru se z přátel stanou nesmiřitelní protivníci v kuželkách, hi...
Ani letos tomu nebylo jinak!

Už někdy krátce po Silvestru se mě Petr ULQ několikrát ptal, co letos s kuželkama. Já, ubohý pracující inteligent, nemám na organizaci takovéto velké akce čas a de facto ani rozum, hi, proto jsem mu naznačil, že pokud to neudělá sám, nebude nic! No a protože Petr má času daleko víc jak já, zorganizoval (dokonce již po několikáté) celou akci.
V pátek jsme se tedy sešli v Hodslavicích, slavném rodišti F. Palackého. Toho jsme nechali tam kde je, hi, a krátce po páté začali hrát v místní kuželně KYC vs KJT. Protože nás bylo celkem 9, z toho za KYC jen tři, posílili naši (KYC) sestavu Jirka OK2POI a Denis.
Samozřejmě jsme od začátku vyhrávali nad KJT, kterým nepomohlo ani to, že Jirka chvilkama hrál s nima (posílal to nějak často do bočního kanálku, hi). Po dosažení 1000 bodů byl lítý boj ukončen a nastala další fáze večera - totiž jídlo a volná zábava, hi.
Ode dneška jsme už zase všichni kamarádi a táhneme za jeden provaz. A mluvíme spolu :-)!
To, že jsem dostal "sodu" od člena rady ČRK zmiňovat nebudu, někteří by měli radost, hi. Snad jen tolik, že se z domluvy jisto jistě ponaučím a budu se neustále zlepšovat, až se mnou nikdo nevydrží, hi, hi! Ale stihnul jsem zapomenout, co mi to vlastně Petr říkal, takže až tak horké to jistě nebude!

Tak tu dám ještě pár fotek z akce a nezbyde nám, než se těšit na příští rok, kdy kuželky zcela jistě budou opět aktuální.

Petrovi dík za organizaci, všem za účast a dobrou náladu!

No a teď opravdu už ty fotky:
Pavel, OK2PMU a Denis...OK2XID a OK2MBO, Karel a Zdeněk...Stav skóre po několika hodech... Dráha 2 je samozřejmě OK2KYC... I když borci z KJT počet hodů srovnali, body neeCelá sestava, chybím jen já a Zdeněk MBO, který právě házel...Denis a Jirka OK2POI...Petr, OK2ULQ a Pavel, OK2PMU...Jak jsem se vyfotil, netuším...